Team 2023-2024

 

 

 

Karin Zwaveling

Directeur

ma t/m vr

Brenda Benne

Adjunct-directeur

ma t/m vr

 

 

 

Babette Havenaar

Intern begeleider groep 1-2 en orthopedagoog

di, wo, do, vr

Juliëtte Goemans

Intern begeleider groep 3-4

ma, di, do, vr

Sabrina Smits

Intern begeleider groep 5-6

ma, di, wo/do

Tamara Stork

Intern begeleider groep 7-8

ma, di, wo

 

 

 

Andjanie Ramlal

Administratief medewerker

di, wo, vr

Jolanda Kraanen

Administratief medewerker

ma, di, wo, do

Esther Vogelezang

Conciërge

di, woe, do, vr

 

 

 

Jacoline de Gelder

Leerkracht 1-2A

ma, do, vr

Maaike Koele

Leerkracht 1-2A

di, wo

Gonnie de Groot

Leerkracht 1-2B

ma, di, wo, vr

Wendy van der Helm

Leerkracht 1-2B

do

Anthonet Kempen

Leerkracht 1-2C

ma t/m vr

Fleur Tuit

Leraar in opleiding 1-2C

ma, di

Carola Jeursen

Leerkracht 1-2D

ma, di, wo, do

Jaquelien van Wees

Leerkracht 1-2D

vr

Marloes Hooijmans

Leerkracht 1-2E

ma, di, vr

Jaquelien van Wees

Leerkracht 1-2E

wo, do

Wendy van der Helm

Leerkracht 1-2F

ma, di,

Susanne van der Voort

Leerkracht 1-2F

wo, do, vr

 

 

 

Marianne van der Ende

Leerkracht 3A

ma t/m vr

Madeleine Walraven

Leerkracht 3B

ma t/m vr

Stephany Suijker

Leerkracht 3C

ma, di, wo

Dorien Boeljon

Leerkracht 3C

do, vr

 

 

 

Monique Collee

Leerkracht 4A

ma t/m vr

Monique de Koff

Leerkracht 4B

ma, wo, do, vr

Dorien Boeljon

Leerkracht 4B

di

Maurice Duran

Leerkracht 4C

ma t/m vr

 

 

 

Debbie van Kuilenburg

Leerkracht 5A

ma t/m vr

Samantha Bovelander

Leerkracht 5B

ma, di, wo

Corine Kester

Leerkracht 5B

do, vr

Sanne Knoester

Leerkracht 5C

ma, di

Bianca Lamot

Leerkracht 5C

wo, do, vr

 

 

 

Brenda Mulder

Leerkracht 6A

ma, di, do, vr

Angelique Franken

Leerkracht 6A

wo

Ruben van de Water

Leerkracht 6B

ma t/m vr

Hanneke Gravendeel

Leerkracht 6C

ma, di, wo, vr

Babette Maronier

Leerkracht 6C

do

 

 

 

Marloes Zuijderwijk 

Leerkracht 7A

ma t/m vr

Suzanne van Rossen

Leerkracht 7B

ma, di, wo, do

Angela Brouwer

Leerkracht 7B

vr

Marjolijn Duinker

Leerkracht 7C

ma, di, do, vr

Babette Maronier

Leerkracht 7C

wo

 

 

 

Nadia van Beek

Leerkracht 8A

ma, di, wo

Maike Kouwenhoven

Leerkracht 8A

do, vr

Mike de Bruin

Leerkracht 8B

ma t/m vr

Loes van Hees

Leerkracht 8C

ma, di, wo

Tamara Stork

Leerkracht 8C

do, vr

 

 

 

Sanne Knoester

Kangoeroegroepen 1-2, 3 en 4

vr

Suzan Elmas

Kangoeroegroepen 5, 6, 7 en 8

ma, di

Nathalie Dongstra

Remedial Teacher, rekenspecialist

ma, di, do

 

 

 

Tamara Stork

Kanjer coach

Op afroep

Wendy van der Helm

Kanjer coach

Op afroep

Anthonet Kempen

Kanjer coach 

Op afroep

Marjolijn Duinker

Snappet coach

Op afroep

Nadia van Beek

Snappet coach

Op afroep

Hanneke Gravendeel

Snappet coach 

Op afroep

 

 

 

Jeroen Kroon

Vakleerkracht gym

ma t/m vr

Robin Vink

Vakleerkracht gym

ma, di, do, vr

Chet Moerland

Vakleerkracht muziek

di, do

 

 

 

Maaike Koele

Leerkracht extra ondersteuning groep 1-2

ma, do, vr

Wendy van der Helm

Leerkracht extra ondersteuning groep 1-2

wo

Mandy Binkhorst 

Leerkracht extra ondersteuning groep 1-2 

do, vr

Angelique Franke

Leerkracht extra ondersteuning groepen 3-4

do, vr

Corine Kester

Leerkracht extra ondersteuning groepen 5-6

wo

Krista van 't Riet

Leraarondersteuner groepen 5-6

ma, di, do

Daniela Bremmer

SEN groep en ondersteuning groepen 7-8

ma, di wo, do

Sheetla Jagai

Leraarondersteuner groepen 7-8

ma, di, wo, do